Šeštokai lankėsi Nemakščių darželyje

Šeštokai lankėsi Nemakščių darželyje

 Lapkričio 27 d. šeštokai keliavo į Nemakščių darželį. Kažkas norėjo prisiminti čia praleistą vaikystę, kažkam rūpėjo sužinoti, kokių kompetencijų reikia įgyti, kad taptų darželio darbuotoju.

 Mus pasitiko darželio direktorė Dalia Mačiulaitienė, kuri ir vedė pažintinę edukacinę ekskursiją po darželį. Jame daug naujovių: išmaniosios grindys, piešimas smėlio technika ant stiklo, įgyvendinami įdomūs projektai (Zipio draugai, „Metų laikai“), yra ramybės kampelis pagal japonų patirtį mažiausiems vaikučiams, propaguojama sveikos gyvensenos mityba ir aktyvi fizinė veikla.

 Sužinojome, kad norint įgyti darželio auklėtojos specialybę reikia mokytis kolegijoje, o logopedės – net universitetą baigti reikia. Tie žmonės turi būti inovatyvūs, reiklūs, kūrybingi, lengvai bendraujantys, geros nuotaikos. Tik tuomet pasiekiamas darželio tikslas – vaikas jaučiasi laimingas.

 Dėkojame darželio direktorei už įdomią ir naudingą profesinę sklaidą.

Dalia Venckuvienė, 6 klasės vadovė

 

Papildoma informacija