Projektas „Moksleivi, pabūk studentu“

Projektas „Moksleivi, pabūk studentu“

 Šių metų lapkričio 20-24 dienomis man teko proga sudalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės organizuojamame projekte „Moksleivi, pabūk studentu“. Prieš vykdama į universitetą, aš pasirinkau norimą profesiją, o nuvykusi lankiau to dalyko paskaitas. 

 Taip pat kiekvieną dieną visi laikini studentai dalyvavome ir pasirenkamosiose paskaitose: astronomijos, bioetikos, medijų meno, turkų ir italų kalbos, edukologijos. Didžiausią įspūdį man paliko bioetikos paskaita, buvo įdomi tema, o pats dėstytojas įtraukiantis ir energingas. Viena linksmiausių paskaitų – turkų kalba. Ten mes dainavome turkiškas dainas, šokome. Laisvu laiku bendravome su studentais, daug sužinojome apie VDU universitetą. Be to, vyko ir vakarinės programos: susipažinimo žaidimai, moksleivių žaidynės, klausėmės ir VDU studentų direktoriaus kalbos.

 

 Po šio projekto grįžau pilna naujų žinių. Ir jeigu prieš tai mąsčiau apie studijas užsienyje, dabar tvirtai žinau, kad studijuosiu Lietuvoje.

Neringa Lušaitė, gimnazijos prezidentė

 

Papildoma informacija