SVEIKATIADOS GRŪDINIŲ PRODUKTŲ IŠŠŪKIS

SVEIKATIADOS GRŪDINIŲ PRODUKTŲ IŠŠŪKIS

 Gimnazijos 4 klasės mokiniai ,,Sveikatiados“ projekte priėmė ,,Grūdinių produktų iššūkį“, kurio tikslas – susipažinti su sveikos mitybos principais, kad į kasdienį mitybos racioną reikia įtraukti daugiau grūdinių produktų.

 Šio iššūkio metu mokiniai prisiminė sveikos mitybės piramidę, sužinojo, kad grūdiniai produktai turėtų sudaryti ketvirtadalį dienos maisto raciono. Mokiniai piešė maisto produktus popierinėje lėkštelėje, kūrė plakatą. Išsakė savo nuomonę, kuris grūdinis produktas jam labiausiai patinka. Buvo akcentuota, kad norint būti stipriais reikia valgyti kuo daugiau grūdinių produktų, ypač įvairių grūdų košių, taip papildysime organizmą vitaminais, mineralais, augaliniais baltymais ir riebalais, be to, tai - puikus skaidulinių medžiagų šaltinis.

 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Diana Gliaudienė

 

Papildoma informacija