Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

 Dalyvavome tarptautiniame projekte „Draugystės pynė“, kurio tikslas – paminėti tarptautinę neįgaliųjų dieną, kuri minima gruodžio 3 d., norint atkreipti vaikų dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

 Kiekviena galimybė pažinti šiek tiek kitokį, tačiau ne mažiau ryškų bei spalvingą neįgaliųjų pasaulį yra labai svarbi.

 Projekto dalyviai 1-8, I-II gimn. klasių mokiniai bei vyresnioji dailės mokytoja Irena Kliknienė, vyresnioji logopedė Ernesta Fedorenko ir vyresnioji spec. pedagogė Dovilė Norkutė. Kūrybinius darbus – apipavidalintus savo rankos iškirptus trafaretus išsiuntėme į Klaipėdą. Darbų paroda bus eksponuojama Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje gruodžio 1-17 d.

Vyresnioji specialioji pedagogė Dovilė Norkutė

 

Papildoma informacija