Baigiamasis projekto „Renkuosi būti sveikas“ renginys

Baigiamasis projekto „Renkuosi būti sveikas“ renginys

 Gruodžio pradžioje gimnazijoje vyko projekto „Renkuosi būti sveikas“ baigiamasis renginys. 

 Tądien veiklų buvo gana daug ir įvairių. Pirmiausiai pradinių klasių mokiniai ir tėveliai klausėsi sveikuolio E. Valskio paskaitos „Relaksacija. Menas šypsotis sau ir pasauliui“. Po to lektorius relaksacijos meno mokė vyresniųjų klasių mokinius, kurie su įdomumu ne tik klausėsi svečio kalbos, bet aktyviai dalyvavo veiklose. Paskui visas projekto veiklas apibendrino projekto organizatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Karpienė. Buvo įdomu sužinoti, ar pasikeitė mokinių požiūris į sveiką gyvenseną projekto metu. Į šį klausimą atsakė projekto veiklų vykdytoja Dovilė Norkutė, kuri pristatė tyrimo „Mokinių požiūris į sveiką gyvenseną“ rezultatus. Džiugu, kad projekto veiklos turėjo teigiamos įtakos mokinių sveikai gyvensenai ugdyti. Klasės parengė ir įvairiais metodais, būdais pristatė mini medžiagą apie tai, kaip reikia saugoti akis, stuburą, kaip maitintis, vaikščioti, rengtis. Visiems labai patiko II gimn. kl. mokinių sukurta daina apie judėjimą, septintokų higienos taisyklės, I gimn. kl. mokinių mintys apie televizorių, o labiausiai visus nustebino III gimn. kl. mokinių sceninis vaizdelis apie laikyseną. Taip pat buvo apdovanoti viktorinos apie sveiką mitybą nugalėtojai. Renginį apibendrino gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, kuri pasidžiaugė įvairia veikla, jos rezultatais, visiems palinkėjo būti sveikiems ir energingiems. 

 Projektas parodė, kad mokiniams rūpi jų sveikata, kad ne vienas susimąstė, jog reikia saugoti save, kad pasiektų vienokių ar kitokių užsibrėžtų savo tikslų, tik reikia mokinius paskatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą, padėti ugdytis asmenines, socialines, komunikavimo,  kūrybingumo kompetencijas.

Elena Vaitkuvienė, projekto veiklų vykdytoja

 

Papildoma informacija