Pašaukti gyventi kitaip

Pašaukti gyventi kitaip

 Prieškalėdinis laikotarpis persunktas gerumu, atjauta, pagalba, padėka, todėl visada norisi tuo gerumu dalintis su kitais. Mūsų gimnazijos ateitininkai šį trečiadienį per ilgąją pertrauką organizavo gerumo akciją ,,Ir Tu gali būti gerumo angelu”. Akcijoje geranoriškai dalyvavo mokiniai ir mokytojai, įsigydami su meile keptų pyragėlių, sausainių ir kitokių saldumynų. Už suaukotas lėšas ateitininkai kasmet organizuoja tradicinę adventinę popietę Blinstrubiškių socialinės globos namų gyventojams.

 Prie arbatos puodelio vyksta gražus bendravimas. Seneliai su džiaugsmu klausosi adventinių giesmių, palinkėjimo žodžių. Patys mielai parodo savo paruoštą programėlę. Šiemet turėjome galimybę iš projekto ,,Pašaukti gyventi kitaip“ lėšų įsigyti kalėdinių dovanėlių, kurias gruodžio 19 d. įteiksime namų gyventojams. Nekantriai laukiame malonaus susitikimo ir šilto bei jaukaus bendravimo.

 

Neringa Lušaitė, Švč. Trejybės kuopos ateitininkė

 

 

Papildoma informacija