Trečiokų „Kalėdinių meduolių dirbtuvės“

Trečiokų „Kalėdinių meduolių dirbtuvės“

 Ramūs vakarai namuose prieš Kalėdas prisipildo stebuklų laukimo. Gražiausi stebuklai sukuriami pačių rankomis, pripildant juos meilės, šilumos ir geriausių linkėjimų. Geriausias didžiųjų žiemos švenčių ambasadorius – medumi, imbieru, gvazdikėliais kvepiantis meduolis. Jis ne tik mažų ir didelių smaližių mėgstamas gardėsis, bet ir Kalėdų eglės puošmena ar nuoširdi dovana artimajam.

 Tad šiandien, paskutinį Advento pirmadienį, trečiokų klasė pakvipo meduoliais ir ... artėjančiomis Šv. Kalėdomis. Vyko netradicinė lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir dailės pamoka „Kalėdinių meduolių dirbtuvės“. Pamokos viešnios, mamos Sandra, Lina, Zita, Vytautė ir Rasa į pamoką atsinešė ne tik pačių su vaikais namie keptų meduolių, bet ir priemonių jiems dekoruoti. Tajaus mama Sandra papasakojo meduolių atsiradimo istoriją, apibūdino svarbiausius šio kalėdinio gardėsio ingredientus, paaiškino pagrindines šio nuostabaus proceso taisykles. Į darbą kibome visi. Dirbome kruopščiai, atidžiai. Dauguma mokinių tai darė pirmą kartą. Pasidžiaugti mūsų darbais užsuko ir kitų  klasių mokiniai, mokytojos. Savo meduolį dekoravo ir gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė. Netruko prabėgti dvi pamokos. Visi nuoširdžiai džiaugėmės savo darbo rezultatais. Užsiėmimo pabaigoje vaikai nuoširdžiai dėkojo mamoms už netikėtumų pilną kalėdinę pamoką. 

 Nuoširdžiai dėkojame visoms mamoms už pagalbą organizuojant šią veiklą, o užsukusiems svečiams už gerus žodžius ir palinkėjimus. 

Virginija Ralienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

 

Papildoma informacija