Mamyčių pamoka antrokams

Mamyčių pamoka antrokams

 Adventas – susikaupimo ir dvasinio pasirengimo sutikti Šv. Kalėdas metas.  Gražiausioji puošmena – Advento vainikas. Gruodžio 14 dieną, ketvirtadienį, antros klasės mokiniai sulaukė malonių svečių. Į klasę rinkosi jų mamos, nešinos šienu bei įvairiausiomis dekoracijomis, skirtomis adventinių vainikų gamybai. Mokiniams jos papasakojo adventinio vainiko atsiradimo istoriją bei papročius, mokino pinti vainiką, gaminti eglutės žaisliukus iš šieno, juos dekoruoti džiovintais vaisiais, kankorėžiais, riešutais, kaspinėliais.

 Dirbdami kartu su mamomis mokiniai patyrė artumo, šeimyniškumo ir kūrybos džiaugsmą, gamindami kalėdinius žaisliuku sudėjo pačias gražiausias savo mintis, linkėjimus ir lūkesčius kitiems metams.

 Nuoširdžiai dėkojame mūsų mamoms už nuostabias akimirkas: Agnei Karpauskienei, Jūratei Sabockienei, Raimondai Maciulevičienei ir Ingai Kringelienei.

 Pagamintais žaisliukais mokiniai papuošė klasės eglutę, o nupintu vainiku –gimnazijos pradinių klasių koridorių. 

Milda Grinevičienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

Papildoma informacija