Netradicinė biologijos pamoka

Netradicinė biologijos pamoka

 Gruodžio 14 d. vyko biologijos pamoka netradicinėje aplinkoje – Nemakščių vaistinėje. Pamokos tema: ,,Vaistai nuo ligų“.

 Eidami į vaistinę tikėjomės nuobodžių pasakojimų apie vaistų rūšis, jų šalutinį poveikį, vartojimo instrukciją, tačiau jau įžengus į vaistinę mus pasitiko labai jauki aplinka, malonus aromatas ir besišypsanti vaistinės darbuotoja. Vaistininkė Jolanta su mumis bendravo kaip su suaugusiais, mokė, kaip būti sveikiems be vaistų, kaip reikia bendrauti su klasės draugais, kad negalima nei vieno mokinio ignoruoti, pykti, nes tai gali neigiamai paveikti mūsų organizmą ir galiausiai galime sunkiai susirgti patys.

 Vaistininkė Jolanta patarė, kokio tipo vaistažoles vartoti, kai esi susijaudinęs ar blogai miegi, kad taisyklingas kvėpavimas gali apsaugoti organizmą nuo ligų. Kalbėjo ir apie mitybą, kad sveikiausia valgyti tuos produktus, kurių organizmui reikia ir jis juos toleruoja. Sužinojome, kodėl kai kurie žmonės tampa vegetarais ar netgi veganais.

 Net nepajutome kaip greitai praėjo pamoka, tad padėkoję už žinias ir malonų bendravimą grįžome atgal į gimnaziją.

Rugilė ir Guoda, 8 klasės mokinės

Papildoma informacija