Pradinukų šventė „Kalėdų belaukiant“

Pradinukų šventė „Kalėdų belaukiant“

 Kiekvienas žmogus laukia Kalėdų. Ypač šios šventės laukia vaikai. Visi gimnazijos pradinių klasių mokiniai buvo susikaupę Advento metu. Klasėse vyko įvairios kalėdinės integruotos veiklos: adventinio vainiko pynimai, kalėdinių meduolių kepimo dirbtuvės, eglutės žaisliukų gamyba ir kt. Mokiniai aktyviai dalyvavo klasių puošime.

 Savo prasmingais darbais puošė gerumo eglutes, o širdeles pripildė šio jausmo. Gruodžio 21 dieną įvyko ilgai laukta pati šventė. Pradinukų koridoriuje šurmuliavo įvairių pasakų herojai: fėjos ir magai, princesės ir nykštukai. Į šventę atvyko pats Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė lapė Kotryna. Kiekviena klasė buvo paruošusi pasirodymą – dainą ir šokį. Vaikams patiko draugų pasirodymai scenoje, tėveliai džiaugėsi savo vaikais, visi aplodismentais dėkojo mažiesiems aktoriams.

 Šventėje dalyvavusi gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė džiaugėsi gražiais mokinių pasirodymais ir  kiekvienai klasei padovanojo po saldžią dovanėlę. Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos nuoširdžiai dėkoja muzikos mokytojai Vaidai Baltrušaitienei už pagalbą ruošiant klasių programėles.

 Po susitikimo su Kalėdų Seneliu mokiniai dar neskubėjo namo. Klasėse kartu su tėveliais paruošė bendrą vaišių stalą, žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles, prisiminė Kūčių vakaro burtus, Kalėdų papročius. Taip prasmingai paminėję šventes gimnazijoje, visi laukė atostogų ir švenčių tęsinio šeimose.

 

Milda Grinevičienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

 

Papildoma informacija