Švenčių belaukiant

Švenčių belaukiant

 

 Paskutinę dieną prieš žiemos atostogas, prieš didžiąsias metų šventes, į gimnaziją užsuko Kalėdų senelis ir jo nykštukai nešini pačių nuoširdžiausių linkėjimų, saldžių dovanėlių, geros nuotaikos. Nors Kalėdų senelis jau gan senas, nepagailėjo jėgų ir aplankė kiekvieną mūsų gimnazijos kertelę. Užsuko pas mažus ir gražius, pas didelius ir protingus. Keliaudamas po gimnaziją pašoko, padainavo, stipriai pasportavo. Prisipildė Kalėdų senelio ir jo nykštukų širdelės begalinio džiaugsmo, nuostabiausių emocijų. Su linksmu vėjeliu senelis toliau iškeliavo dalinti dovanų. Pažadėjo, kad ir kitais metais būtinai užsuks!..

 Kalėdų senelis pabuvojo ir gimtadienyje .

 

Jei darbų – tai tik labai sėkmingų,

jei sveikatos –tai labai geros.

Būkite visi labai laimingi,

priartėję prie naujos pradžios.

Metai metams drąsiai tiesia ranką,

ženkite Naujųjų įkandin.

Ir tegul juose visko užtenka,

teprisninga gerumu širdin.

Gerų švenčių visai gimnazijos bendruomenei.

 

Gimnazijos tėvų tarybos pirmininkė Lina Radžienė

 

Papildoma informacija