Gimnazija vis gražėja

Gimnazija vis gražėja

 Mokinių savivaldai iškėlus mintį, jog labai norėtųsi jaukaus kampelio su sėdmaišiais, Gimnazijos tarybos atstovai, pasitarę su gimnazijos direktore, inicijavo sėdmaišių pirkimą. Pirmiausia turėjome nuspręsti, kiek mūsų gimnazijai jų reikėtų, kokio dydžio ir spalvos jie turėtų būti. Kai tai buvo aptarta, Gimnazijos tarybos pirmininkė kreipėsi į mokinius, mokytojus su prašymu prisijungti prie savo minties realizavimo – remti finansiškai. Buvo surinkta 178 Eur. Nešė pinigėlius mokiniai, jų tėvai, keletas mokytojų. Žinoma, gaila, kad prie šios akcijos prisidėjo ne visi. Gimnazija skyrė didžiają dalį lėšų – 309 Eur. Už šiuos pinigus (487 Eur) iš įmonės „Pušku Pušku“ buvo nupirkti 8 sėdmaišiai ir sėdmaišis – staliukas, o likutis skirtas stalo puošmenai.

 Džiaugiamės, nes sėdmaišių kampelis gruodžio 20 d. papuošė gimnaziją, bet kad tas puošnus kampelis būtų  mielas ir jaukus, mes visi turime jį prižiūrėti, saugoti, tausoti. Tad, mielieji, taip ir darykime.

Gimnazijos tarybos pirmininkė Lina Radžienė

 

Papildoma informacija