Kaziuko mugės dirbtuvės

Kaziuko mugės dirbtuvės

 Kaip ir kiekvienais metais gimnazijoj vyko Kaziuko mugė. Koridoriai buvo užpildyti saldumynų, rankdarbių, medžio dirbinių. Buvo galima pamatyti filmą, sudalyvauti įvairiose sporto rungtyse, užeiti į fotostudiją, pasipuošti įvairiais piešiniais – tatuiruotėmis. 

 Šiemet tėvų taryba sumanė prisijungti prie mokinių veiklų. Tarybos pirmininkė Lina sugalvojo, jog reikia atsinešti ne pagamintus darbelius, o juos gaminti vietoje – įkurti Kaziuko mugės dirbtuves. Padedant šaunioms mamoms ir tėčiams prigaminome lesyklėlių, paukštelių skanumynų, žaisliukų, atvirukų. Kvietėme mokinius, mokytojus, gimnazijos svečius pasigaminti norimą daiktą. Lesyklėlės buvo tokios paklausios, kad jų pritrūkome. Mama Agnė Karpauskienė padėjo pasisiūti po mielą žaisliuką. Pamokėlių taip pat šklausė ir mūsų direktorė. Jos kiemo paukšteliai džiaugsis pačios pagamintu grūdų skanumynu. Už puikų darbą direktorė buvo apdovanota žaisliuku - širdele ir Kaziuko riestainiu. Tėtis Romualdas Radžius turėjo gausų būrį pradinukų, norinčių pasigaminti lesyklėlių. Tad nieko nelaukdamas kibo į darbus: suko, kalė, gręžė... Rezultatai džiugino mokinius ir stebėjusius aplink. Mama Raimonda padėjo mamai Linai Radžienei kabinti Kaziuko riestainius ir kruopščiai gaminti atvirutes. Kaip Kaziuko mugė be muzikos? Zita ir Andrius Šalčiai pasirūpino garso kolonėle. 

 Šiandien galima buvo pamatyti, kad kai mes vieningi, turime bendrą tikslą, tai labai gerai matyti iš atliktų darbų. Po šitokios džiugios Kaziuko mugės smagiau laukti ir to tikrojo pavasario, jo šilumos, žalumos ir gaivaus kvapo. Kviečiu visus tėvelius bendrauti, kurti. Ryžtingai su savo vaikais eiti į priekį. Jei mes nebijosim – nebijos ir mūsų vaikai. 

Tėvų tarybos nariai

 

Papildoma informacija