Kaziuko mugė gimnazijoje

Kaziuko mugė gimnazijoje

 Šį pirmadienį gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Jai ruošėsi ir maži, ir dideli. Gimnazijos pirmo aukšto koridoriuje vyko prekyba saldumynais, suvenyrais, pačių mokinių ir tėvelių pagamintais dirbiniais. Pirkėjų ir „verslininkų“ tikrai netrūko.

 Kiekviena klasė vykdė jai patinkančias veiklas. Penktokai kvietė kompiuteriais piešti Kaziuką. Šeštokai įrengė puikų tatuiruočių saloną. Septintokai kvietė visus apsilankyti pramogų arenos karaokė studijoje. Aštuntokai demonstravo kino filmus. Pirma gimnazijos klasė cukrainėje prekiavo pačių keptais saldumynais ir sultimis. Antra gimnazijos klasė savo meninius gebėjimus demonstravo fotostudijoje. Visos klasės piešė plakatą „Kaip įsivaizduoju Kaziuką“.

 Be individualių veiklų, sporto salėje vyko linksmosios estafetės, taikliausio (skrybėlės mėtymas į taikinį), stipriausio (maišo mėtymas) Kaziuko rinkimai bei šaškių turnyras.

 Pasibaigus veikloms rinkomės į aktų salę pristatyti plakatus, aptarti veiklas, apdovanoti nugalėtojus. Antros gimnazijos klasės mokiniai pristatė nuotraukas, padarytas jų fotostudijoje.

 Džiugu, kad dauguma mokinių savo veiklas įvertino puikiai, pasidžiaugė veiklų įvairove, išsakė nuomonę dėl kitų metų Kaziuko dienos. 

 

Irena Kliknienė,  technologijų vyresnioji mokytoja

Papildoma informacija