Kovo 11-oji

Kovo 11-oji

 Kovo 11-tosios rytą man teko garbė sudalyvauti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventiniuose renginiuose Raseiniuose. Visų pirma, visi Raseinių rajono mokyklų prezidentai ar atstovai, giedodami tautinę giesmę, iškėlėme valstybinę vėliavą Raseinių miesto Žemaičio aikštėje. Vėliau turėjome malonų susitikimą su Raseinių rajono savivaldybės meru Algirdu Griciumi. Ten vaišinomės arbata ir užkandžiais, meras pasakojo apie savo planus, klausė mūsų nuomonės, atsakė į užduotus klausimus. Vėliau dalyvavome iškilmingame Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje, kuriame vyko „Auksinių lūšiukų“ ir valstybinių vėliavų įteikimo ceremonijos.

 Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę atstovauti savo gimnazijai ir sudalyvauti šiuose renginiuose bei taip prasmingai atšvęsti Kovo 11-tąją.

Gimnazijos prezidentė Neringa Lušaitė

Papildoma informacija