Kvilingo pamoka trečiokams

Kvilingo pamoka trečiokams

 Kovo 14 dieną dailės ir technologijų pamoka trečioje klasėje buvo kitokia. Pamoką kartu su mokytoja vedė Eglės mama Lina Radžienė. Kasmet prieš šv. Velykas trečiokai mokosi kažko neįprasto. Pernai iš šieno gaminome velykinius kiškius, o šiemet viešnia pamokė kvilingo technikos.

 Kvilingas – meno rūšis, kai siauros popieriaus juostelės sukamos į ritinėlius, o šie yra formuojami į įvairias figūras. Kaip aiškino viešnia, šio meno nėra sunku išmokti. Juo gali užsiimti net ir patys mažiausieji, tačiau įspėjo, kad didžiausia vertybė užsiimant šia technika yra kantrybė. Tai laiko ir kruopštumo reikalaujantis procesas. Trečiokai noriai įsijungė į darbą. Baigiantis antrajai pamokai kruopščiausieji džiaugėsi savo darbo rezultatais – pavasariniai paukšteliai nutūpė į margučius ar atvirukus. Vaikai geriausiai prisimena tai, ką jie galėjo paliesti, išbandyti, pasigaminti patys.

 Visiems veikla labai patiko, dauguma pasiėmė medžiagų į namus - bandys sukurti dar įdomesnių darbelių, pamokys ir paskatins savo šeimų narius išbandyti šią techniką.

 Nuoširdžiai dėkojame mūsų viešniai Linai Radžienei už netikėtų atradimų, kruopštumo ir kūrybiškumo pamoką. 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija