Aštuntokų dalyvavimas projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“

Aštuntokų dalyvavimas projekte  „Mokyklos –  Europos Parlamento ambasadorės“

 Kovo 14 d. gimnazijos aštuntokai, padedami geografijos mokytojos, vedė atvirą geografijos pamoką „Europos Sąjungos ištakos ir raida“. Pamokos tikslas – domėtis ES sprendimais, aktualijomis, susipažinti su ES ištakomis ir raida. Mokiniai aktyviai dalyvavo ruošiantis pamokai, rinko informaciją, diskutavo, patys rengė pamokos planą, pasiskirstė užduotis. Pamoką sumaniai ir nuotaikingai vedė Akvilė ir Lizeta.

 Pamokos pradžioje visi mokiniai darniai sugiedojo ES himną – „Odė džiaugsmui“, kurį išmoko savarankiškai. Plakatą parengė Guoda, Rugilė ir Karolis, ES vėliavėles kiekvienam mokiniui nupiešė Akvilė. Lizeta įdomiai ir savitai parengė pristatymą apie ES įsikūrimą, o Tautvydas pristatė ES narių plėtrą. Praktines užduotis rengė ir žaidimus organizavo Dovilė, Evelina, Skaistė, Rugilė, Mantas, Justinas, Mantautas. Pamokos pabaigoje mokiniai nuotaikingai padainavo mūsų kaimyninės valstybės Latvijos dainą apie draugystę.

 Mokinių kūrybiškumu, gebėjimu bendradarbiauti, iniciatyva ir pamokos sėkme pasidžiaugė direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Griškienė. Ji pakvietė aštuntokus prisidėti prie Europos dienos organizavimo. Ačiū aštuntokams už šaunią pamoką.

Rožė Teišerskienė, geografijos vyresnioji mokytoja

Papildoma informacija