Netradicinis konkursas

Netradicinis konkursas

 Tęsdami veiklas, skirtas Lietuvos 100-čiui, bei minėdami Knygnešio dieną mūsų gimnazijos dailės ir lietuvių kalbos mokytojų Irenos Kliknienės, Elenos Vaitkuvienės paskatinti 6-8 kl. bei I-IV gimn. klasių mokiniai dalyvavo meninio-kūrybinio rašymo konkurse „Tautos pagrindas – žemė, kalba, papročiai”. 

 Konkurso užduotis – posmais apie Lietuvą išrašyti-nupiešti mūsų tautos kultūros detales, simbolius. Vieni derino eilėraščio ir piešinio temą, kiti pasirinko kokį nors mūsų tautai svarbų simbolį ir jį išrašė pasirinktų posmų žodžiais. Kadangi tai meninio rašymo konkursas, todėl kiekvienas turėjo stengtis, kad nesuklystų, nepribraukytų, negalėjo net ko nors pataisyti, nes tada darbas nebeteko grožio ir meninės vertės. Taigi, šis konkursas pareikalavo ne tik išmonės, kūrybiškumo, bet ir atsakingumo, kruopštumo. 

 Minint Žemės dieną buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai: iš kiekvienos klasės 1-3 vietų nugalėtojams įteiktos padėkos, o pirmosios vietos laimėtojai dar gavo po simbolinę dovanėlę. 

 Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai palaiko įvairias iniciatyvas, dalyvauja konkursuose, akcijose, projektuose, o savo darbais puošia gimnaziją. 

 Elena Vaitkuvienė, konkurso iniciatorė

 

Papildoma informacija