Naktis gimnazijoje „Hogvartsas“

Naktis gimnazijoje „Hogvartsas“

 Šių metų kovo 16 d. mokinių savivalda organizavo naktį gimnazijoje „Hogvartsas“. Jau 19 valandą pradėjo rinktis mūsų gimnazijos 8, I-IV gimn. kl. mokinių atstovai, o šiek tiek vėliau sulaukėme svečių iš Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos. Visiems susirinkus, nemakštiškiai pristatė savo mokyklą, o karmėlaviškiai savo. Vėliau skirstėmės į keturias komandas: „Grifų Gūžta“, „Klastūnynas“, „Švilpynė“, „Varno Nagas“. Šios komandos ruošė prisistatymus. Buvome nustebę visų išradingumu ir originalumu.

 Prisistatymus vertino kitos komandos. Vėliau vyko protmūšis iš Hario Poterio filmo siužeto. Visoms komandoms čia sekėsi puikiai – atsakė į beveik visus klausimus. Po protmūšio žaidėme žaidimus ir valgėme. Pasistiprinę tęsėme veiklą. Vyko sportinės varžybos tarp komandų. Tai buvo linksmiausia nakties dalis, nes visi aktyviai dalyvavo, įnirtingai varžėsi. Visų veiklų įvertinimai buvo sumuojami ir galiausiai išrinkome pačią geriausią komandą. Atėjus vidurnakčiui visi susėdome ratu ir užsidegėme žvakę, kiekvienas išsakėme savo įspūdžius. Taip pat iki pat vidurnakčio buvo galima rašyti laiškus, juos vėliau garsiai skaitėme. Po visų veiklų atsisveikinome su draugais iš Karmėlavos, o nemakštiškiai net nesiruošė eiti miegoti. Vieni žaidė, kiti dainavo, šoko. Atėjus rytui visi susitvarkėme ir išskubėjome namo ilsėtis.

 Ši naktis tikrai buvo įsimintina. Džiugu, kad susiradome naujų draugų. Tikimės, kad ši draugystė nesibaigs ir dar kada nors pasimatysime. Taip pat norime padėkoti Angelei ir Alvydui Zubrickams, kad parėmė šį renginį, ir visiems, kurie padėjo organizuoti.

Neringa Lušaitė, gimnazijos prezidentė

 

Papildoma informacija