Mokykla be sienų!

Mokykla be sienų!

 Vyresniųjų klasių mokiniai yra pamėgę lietuvių kalbos ir literatūros pamokas, kurios vyksta už gimnazijos ribų pačiose įvairiausiose erdvėse. Tad šįkart III gimn. kl. mokiniai kovo 15 d. vyko į Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejų ir dalyvavo netradicinėje pamokoje - edukacinėje programoje „Maironio gyvenimo ir kūrybos takais. Atradimai „Pavasario balsuose“. Vienuoliktokai turėjo galimybę patraukliomis formomis praplėsti literatūrinę ir kultūrinę kompetencijas, patirti atradimo džiaugsmą.  Prieš pamoką gavę keletą mokytojo užduočių, išklausę gido pasakojimų bei grupėse atlikę kūrybines užduotis, mokiniai įtvirtino žinias apie Maironio gyvenimą ir kūrybą, reflektuodami suvokė ir nusakė poeto reikšmę lietuvių literatūroje.

 Kai mūsų mokiniai pamokose patiria atradimo džiaugsmą, mokytojas semiasi įkvėpimo, įgauna patirties, kaip pasiruošti tokioms pamokoms ir kaip iš jų gauti didžiausią naudą.

 Už nuolatinį skatinimą,  kad šiuolaikinis ugdymo procesas vyktų  ne tik mokykloje, bet ir už jos sienų, bei galimybę išvykti esame dėkingi gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jovita Radčenkienė

Papildoma informacija