Pasiruošimas šv. Velykoms tęsiasi

Pasiruošimas šv. Velykoms tęsiasi

 Trečiokai vėl labai rimtai dirbo. Šiandien susipažinome su vilnos vėlimo technika ir vėlėme spalvingus velykinius margučius. Džiaugėmės nuoširdžiu ir kantriu Barboros mamos aiškinimu, patarimais. Abejingų šiai veiklai nebuvo. Visi  kibo į darbą ir pamokos pabaigoje džiaugėmės spalvingais, nedūžtančiais margučiais, kurie puoš mūsų gimnazijos erdves, mokinių namus.

 Už nepaprastai įdomią ir naudingą pamoką bei  jai reikalingas medžiagas ir priemones nuoširdžiai dėkojame Barboros mamai Zitai Šaltei. Esame dėkingi Dovydo močiutei daliai ir Eglės mamai Linai už pagalbą pamokos metu. Visiems dirbti buvo gera ir smagu. Velykinis medis pasipuošęs mūsų pagamintais margučiais jau puošia gimnazijos vestibiulį.

 Kartu mes galim daug!

 Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ralienė

Papildoma informacija