Dalyvavome pozityvios energijos festivalyje „VibeLift“

Dalyvavome pozityvios energijos festivalyje „VibeLift“

 Balandžio 26 d. Vilniuje „Siemens Arenoje“ vyko pozityvios energijos festivalis moksleiviams, norintiems rasti savo pašaukimą, išmokti sutarti su savimi, įgyti papildomų socialinių kompetencijų ir ugdyti savo kūrybiškumą. Renginio tikslas – pažadinti mokinių sąmoningumą, išplėsti jų suvokimą apie pasaulį, padėti atrasti pašaukimą ir paskatinti jų augimą įvairiose srityse. 

 „Šiuolaikinis kvantinis mokslas pagrindžia faktą, kad patys galime susikurti tokią ateitį, kokios norime,“ – sakė „Vibelift“ iniciatorė ir organizatorė Gabija Skučaitė. Patirtimi ir savo sėkmės istorijomis taip pat dalinosi žinomi Lietuvos žmonės: TV laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas, aktoriai Ineta Stasiulytė, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, radijo ir TV laidų vedėjai Orijus Gasanovas bei Simona Bandita, žurnalistas, prodiuseris Edvardas Žičkus, internetinio verslo milijonierius Benediktas Gylys, „MyHero!“ sveikos gyvensenos judėjimo įkūrėjas Ignas Bakėjus ir kiti.

 Be to, renginio metu mokinius lydėjusiems mokytojams ir karjeros specialistams vyko specialūs mokymai, padedantys suprasti šiuolaikinio jauno žmogaus poreikius.

 „Vibelift“ - nuotaikingas tobulėjimo šou, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Ši išvyka buvo puiki dovana gimnazijoje organizuoto konkurso „Pereiginga, geriausiai gimnaziją lankanti klasė“ laimėtojams.

 

Papildoma informacija