Kaip gera turėti draugų Europoje …

Kaip gera turėti draugų Europoje …

 ...ir dar geriau, kai jie tave netikėtai aplanko!

 Balandžio 27 d. mūsų gimnaziją aplankė draugai iš Jungtinės Karalystės. Su Diyar, Ana ir jos dukrele Lia susipažinome Erasmus Plus Jaunimo mainų programos „Nugalėk savo baimes” (Jungtinėje Karalystėje, Great Yarmouth) projekto metu, bendravome projekte „Atviros širdys – atviros durys” (Graikojoje, Megaroje). Projektų dalyviai džiugiai sutiko svečius, pavaišino arbata, prisiminė malonias projektų akimirkas, diskutavo apie tai, kokią neįkainojamą patirtį įgijo ir ugdė reikalingas gyvenimui kompetencijas. Svečiai džiaugėsi mūsų jaukiu miesteliu, gražia gimnazija. Jiems patiko ir sutikti draugiški gimnazijos bendruomenės nariai. Įspūdį paliko ir mažieji mokinukai, drąsiai bendravę su svečiais. 

 Išlydėjome savo naujuosius draugus su viltimi, kad dar ne kartą su jais susitiksime įvairių projektų metu. Tokio pobūdžio susitikimai – puikiausia proga integruoti visas įgytas žinias ir įgūdžius, praktiškai juos realizuoti ir motyvuoti mokinius savivaldžiai siekti geresnio rezultato mokantis netradicinėse aplinkose. 

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Danauskienė

 

Papildoma informacija