Patirtis rajoninėje konferencijoje

Patirtis rajoninėje konferencijoje

 Gegužės 10 d. mūsų gimnazijos dvi I gimn. kl. mokinės Laura Gliaudytė ir Monika Janušaitė dalyvavo rajoninėje moksleivių konferencijoje „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“.

 Konferencijoje mokiniai skaitė pranešimus sveikatinimo tema. Mūsų gimnazistės pristatė pranešimą „Sveikas ir laimingas“, kuriame aptarė dalį veiklų, vykdytų praėjusiais mokslo metais projekto „Renkuosi būti sveikas“ metu bei keletą tradicinių renginių. Pranešėjos atkreipė klausytojų dėmesį į akcijas „Diena be traškučių“, „Vandens diena“, „Laimingiausia šypsena“, kurios praėjo gana sėkmingai, akcentavo paskaitų ciklo sveikatinimo temomis, kurias vedė sveikuolis E. Valskis, prasmingą susitikimą su buvusiu mokiniu, dabartiniu studentu, sportininku, daugybės prizų nugalėtoju Simu Bertašiumi. Buvo pristatyta ir viktorina, paminėti tradiciniai žygiai. Pasidžiaugėme mūsų gimnazijos šauliais, kurie dalyvauja įvairiuose drąsos, stiprybės išbandymuose – žygiuose, bėgimuose. Svarbiausia - pasidžiaugta tyrimų „Mokinių požiūris į sveiką gyvenseną“ pokyčiais. Po visų projekto ir tradicinių veiklų per metus įvyko didžiulis pokytis: net 83% mokinių atsakė, kad gyvena sveikai, jaučiasi puikiai, kad susirūpino savo gyvensena. Tokie rezultatai džiugina visą mūsų bendruomenę. 

 Konferencijoje išgirdome dar 8 įvairius pranešimus, susidomėję klausėmės, ką veikia kitos mokyklos, pasisėmėme patirties. Tačiau labiausiai patiko, kad mokiniams suteikiama galimybė atsiskleisti, viešai kalbėti. Dėkojame organizatoriams už nuoširdų renginį, atminimo dovanėles.

Elena Vaitkuvienė, mokinių pranešėjų konsultantė

 

Papildoma informacija