Konkursas-viktorina ,,Kartu mes galim daug!”

Konkursas-viktorina ,,Kartu mes galim daug!”

 Gegužės 9 d. Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje jau antrą kartą vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas-viktorina ,,Kartu mes galim daug!”

 Smagu, kad šiais metais renginyje dalyvavo šešios komandos. Be dviejų šeimininkų komandų dalyviai atvyko iš Raseinių r. Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Raseinių Šaltinio progimnazijos.

 Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė I. Jankevičienė, o keletą fleitos kūrinių atliko 3 klasės mokinė Barbora Šaltytė.

 Prieš pradedant viktoriną, kiekviena komanda prisistatė ir įteikė simbolines dovanėles priešininkų komandai, o prasidėjus varžytuvėms, komandoms teko įveikti po penkias užduotis, kuriose pademonstravo savo žinias, kūrybiškumą,  išradingumą ir gebėjimą dirbti  komandoje.  

 Labai džiugu, kad į bendrą veiklą įsitraukė ir mūsų gimnazijos mokinių mamos – L. Radžienė bei Z. Šaltė, kurios mokė kvilingo (rankdarbiai iš popieriaus) bei sauso vėlimo subtilybių.

Renginį organizavo ir rungtis vertino pradinių klasių mokytoja Virginija Ralienė, specialioji pedagogė Dovilė Norkutė ir logopedė Ernesta Fedorenko,  kurios susumavusios rezultatus  paskelbė viktorinos nugalėtojus.  Pirmąją  vietą iškovojo  Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komanda, antrąją – Raseinių r. Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro ir trečiąją – Raseinių Šaltinio progimnazijos komandos. 

 Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė A. Kumpikevičienė komandoms laimėtojoms įteikė prizus ir padėkas, o gimnazijos direktorė I. Jankevičienė – atminimo dovanėles.

 Su šypsenomis, dovanomis bei savo pagamintais rankdarbiais visi buvo pakviesti bendrai fotografijai. 

 

                                                                                        Ernesta Fedorenko, vyresnioji logopedė

 

Papildoma informacija