Pamoka su svečiu

Pamoka su svečiu

 Gimnazijos mokiniai ruošiasi dalyvauti nacionaliniame žinių apie Europą konkurse – „Europos egzamine“. 

 Artėjant šiam žinių konkursui Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir žinomi ekspertai siūlė išskirtinę galimybę jam pasiruošti kaip niekada įdomiai. Gimnazija dalyvavo konkurse „Pasiruošk Europos egzaminui su žinomu žmogumi” ir laimėjo pamoką apie Europos Sąjungą su Švietimo ir mainų paramos fondo direktore Daiva Šutinyte. Todėl gegužės 2-ąją dieną sulaukėme svečio savo gimnazijoje. Daiva Šutinytė vedė interaktyvią pamoką I-IV gimnazinių klasių mokiniams.  

 Pamokos metu mokiniai diskutavo apie galimybę dalyvauti Erasmus projektuose, pristatė Lietuvą ES kontekste, kalbėjo apie Lietuvos šimtmetį.

 Pamoka buvo įdomi ir naudinga. Mokiniai dalijosi jau žinoma informacija ir įgijo naujų žinių. 

 

Irena Griškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Papildoma informacija