Šeimos delnuose

Šeimos delnuose

 Gaivia žaluma, neįprasta šiluma mus pasveikino gegužė, atsinešdama gražiausias šventes: Motinos dieną – pirmąjį sekmadienį – ir gegužės 15 dieną – Šeimos dieną. Norėdami paminėti šias svarbias dienas pradinių klasių mokiniai savo šeimų narius pakvietė į tradicinę Šeimos šventę.

 Šventė prasidėjo gimnazijos aktų salėje mokinių koncertu. Savo eilėraščius, dainas ir šokius mažieji skyrė brangiausiems žmonėms. Renginyje skambėjo patys gražiausi ir šilčiausi žodžiai, švelnios ir jautrios dainos. Kiekvienos klasės mokiniai stengėsi pradžiuginti ir sušildyti susirinkusiųjų širdis. Pirmokai dainavo apie du meškiukus, antrokai – apie pavasarinį Dundulį, trečiokai savo dainą skyrė mamytėms, o ketvirtokų dainelė kvietė į debesų bažnytėlę. Susirinkusieji garsiais plojimais dėkojo Barborai ir jos tėveliui Andriui už nuostabų fleitos ir lūpinės armonikėlės duetą.

 Antroji šventės dalis vyko sporto salėje. Ten gausus šventės dalyvių būrys dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose. Tėveliai ir vaikai varžėsi linksmosiose estafetėse. Abejingų nebuvo vykstant virvės traukimo ir kvadrato varžyboms. Tėveliai varžėsi dėl geriausio baudų metiko titulo. O kiek emocijų, juoko, džiaugsmo patyrė vaikai matydami sportuojančius tėvus! Pralaimėjusių nebuvo.

 Šventės pabaigoje kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas medaliu, vaikų laukė saldūs prizai. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė džiaugėsi gražia švente, aktyviais bei nuoširdžiais jos dalyviais ir kiekvienai šventėje dalyvavusiai šeimai įteikė padėkos raštus.

 Ši netradicinė diena paskatino šeimas daugiau nuoširdumo, jautrumo, dėmesingumo ir meilės skirti vieni kitiems, pabūti kartu, drauge pažaisti, pašokti, pabendrauti vieniems su kitais.  Kad tokia diena, skatinanti susiburti į bendrą šeimą, reikalinga, rodė visų dalyvių švytinčios akys ir gera nuotaika. 

 Džiaugiamės prasminga, šilta ir linksma švente, kuri visiems paliko daug neišdildomų įspūdžių.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ralienė

Papildoma informacija