Europos diena gimnazijoje

Europos diena gimnazijoje

 Gegužės 9 d. Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, vyko renginiai, skirti Europos dienai paminėti. Mūsų gimnazija yra aktyvi projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ dalyvė. Šventinis rytmetys „Mes – europiečiai“ ir kiti šios dienos renginiai, buvo skirti projekto įgyvendinimui. Renginio pradžioje, iškilmingai skambant ES himnui, džiaugėmės taika ir vienybe visoje Europoje.

 Per geografijos pamokas mokėmės apie Europos regionus, jų gamtą, gyventojus, ūkio ypatumus. Buvo įdomu, todėl nutarėme dar daugiau pasidomėti ir pagilinti žinias, bei išradingai pristatyti 28 ES valstybes. Mūsų, aštuntokų, parengtas spalvingas, nuotaikingas projektas „Dėžės“ visiems labai patiko, todėl sulaukėme palaikymo ir plojimų.

 Pranešimus apie ES aktualijas, „Brexit-ą“ parengė Lizeta Karvelytė (8 kl.) ir Alvidas Zubrickas (II gimn. kl.). Viktorinoje jėgas išbandė 6–7 klasių komandos. Jos turėjo prisistatyti, atlikti teorines, praktines užduotis. Labai nedidele taškų persvara I-ąją vietą laimėjo 7 kl. komanda, 6 kl. komanda liko antri. Šventės pabaigoje gimnazijos direktorė I. Jankevičienė padėkojo 8 kl. mokiniams už šventės vedimą, pasidžiaugė mokinių kūrybiškumu, bendravimu ir bendradarbiavimu, geromis žiniomis apie ES ir įteikė padėkas.

 Geografijos mokytoja R. Teišerskienė padėkojo visiems už gražią, nuotaikingą Europos dienos šventę ir pasidalino įspūdžiais iš seminaro „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“, kuris vyko Briuselyje, Europos parlamente.

 

Karolis Kutka, 8 klasės mokinys

 

Papildoma informacija