Abėcėlės šventė

Gegužės 15 dieną į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje vykusią Abėcėlės šventę sugužėjo ne tik pirmokai bei jų tėveliai, bet ir gimnazijos bendruomenė, vyresni draugai.

Jau bebaigiantys pirmą klasę mokiniai parodę vaidinimą  „Pelyčių abėcėlė“, padainavę dainelę „Du meškiukai“, ir pašokę šokį „Čia čia“ drąsiai galėjo sušukti: „Mes abėcėlę jau visi visi išmokom“!Gimnazijos bibliotekininkei Adelei pasiteiravus, kaip mažiesiems sekasi draugauti su knyga, pirmokai pristatė projektą „Perskaitytų knygų sodas“. Knygų mylėtojams bibliotekininkė padovanojo po prisiminimo dovanėlę. Tėveliai džiaugėsi savo atžalų pasiekimais, jaukia aplinka, bendradarbiavimu. Buvo įteiktos padėkos tėveliams, padėjusiems organizuoti šventę. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė baigiamojoje kalboje rado kelią į klausytojų širdis, pabrėždama gimtosios kalbos svarbą ir kiekvieno indėlį į mažos asmenybės ugdymą.

Jūratė Dumskienė, pradinių klasių vyresn. mokytoja