Sėkmės trajektorija iš Nemakščių į Vilnių

 Sėkmės trajektorija iš Nemakščių į Vilnių

 Gegužės 11 dieną 7 mūsų gimnazijos mokiniai: Kornelija Būtytė, Tautvydas Pratašius, Neringa Lušaitė, Solveiga Petraitytė, Monika Janušaitė, Laura Gliaudytė ir Greta Jagminaitė, laimėję prizines vietas rajoninėse olimpiadose, buvo apdovanoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos ekskursija į Vilnių. Ekskursijos metu aplankėme Valstybės pažinimo centrą, kuriame dar geriau susipažinome su Lietuva ir jos istorija labai įdomiu būdu – naudodamiesi plančetėmis, kuriomis skenavome kodus, o juos nuskenavus ekrane pasirodydavo naudinga informacija, nuotraukos, vaizdo įrašai. Taip pat, gido lydimi, aplankėme  Šv. Petro ir Povilo bažnyčią bei Sapiegos rūmus, kuriuose gidas nuotaikingai ir linksmai pateikė naudingą informaciją. Džiaugiamės dalyvavę šioje ekskursijoje, kadangi ne tik didinome žinių bagažą, bet ir turėjome galimybę susirasti naujų draugų – mokinių iš kitų rajono mokyklų, taip pat laimėjusių olimpiadas. Nusprendėme, kad užimti prizines vietas olimpiadose verta!

                                                                                                 I gimn. kl. mokinė Solveiga Petraitytė

 

Papildoma informacija