Paskutinio skambučio šventė

Paskutinio skambučio šventė

 Saulėtas gegužės 25-osios penktadienis gimnazijos abiturientams ilgai išliks atminty –  jiems nuskambėjo paskutinis skambutis. Kaip ir įprasta, atsisveikindami su gimnazija, mokiniai  per daug neliūdėjo – veidai buvo nusėti šypsenomis, aštuonračiu  sukdami ratus aplink Nemakščius savo džiaugsmą reiškė automobilio garsiniais signalais.

 Paskutinis skambutis ne tik žymi gimnazijos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus.

 Abiturientams savo meninius pasirodymus dovanojo pirmokai, vienuoliktokai ir muzikos mokytoja Renata Gužauskienė.

 Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių darželio direktorė Dalia Mačiulaitienė, Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorė  Lina Andrulienė, Mokinių skatinimo fondo steigėjas Vaclovas Šimatis, pirmoji mokytoja Diana Gliaudienė, klasės vadovė Adelė Balašaitienė ir kiti šventėje dalyvavę svečiai bei gimnazijos mokytojai.

Irena Griškienė, III gimn. klasės vadovė

 

Papildoma informacija