Išvyka į Jūrų muziejų ir delfinariumą

Išvyka į Jūrų muziejų ir delfinariumą

 Gegužės 24 d. ketvirtos klasės mokiniai vyko į Klaipėdą. Ekskursiją pradėjome nuo jūrų muziejaus ekspozicijų, kuriose virš 60 tūkst. eksponatų. Gilinome žinias prie išmaniųjų stendų, grožėjomės gyvaisiais eksponatais: ruoniais, pingvinais ir akvariumo žuvytėmis. Visus sužavėjo didysis akvariumas, 18 m ilgio perregimas tunelis. Vėliau laukė įspūdingas, daugiausia emocijų sukėlęs delfinų pasirodymas. Vaikai nuoširdžiai plojo ir juokėsi iš delfinų krečiamų išdaigų. Išvykos pabaigoje pavaikščiojome prie Baltijos jūros.

 Klaipėdoje ir Lietuvos jūrų muziejuje kai kurie mokiniai lankėsi pirmą kartą, tad ši kelionė paliko neišdildomų įspūdžių. 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Diana Gliaudienė

 

Papildoma informacija