Šok į senelio klumpes

Šok į senelio klumpes

 Karštą birželio 1-osios dieną šeštokai, norėdami įsijungti į iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“ veiklas,  iškeliavo į Nemakščių seniūniją, kurioje laukė Luko Laugalio senelis, Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis. Jis mielai sutiko pasidalinti savo beveik 18 metų patirtimi vadovaujant Nemakščių seniūnijai. Išklausius įdomaus pasakojimo, pasipylė mokinių klausimai apie šį darbą. Buvo įdomu sužinoti, kiek žmonių miestelyje ir seniūnijoje gyvena, kokių profesijų atstovai dirba seniūnijoje, kokie apdovanojimai ir už ką čia yra teikiami, kokių mokslų reikia, kad pataptum seniūnu ir t.t.

 Padėkoję gerbiamam seniūnui už įdomų  pasakojimą ir gardžias vaišes, pakvietėme bendrai nuotraukai prie seniūnijos.

Dalia Venckuvienė, 6 kl. vadovė

 

Papildoma informacija