Kaip susiplanuoti laiką?

Kaip susiplanuoti laiką?

 Vykdydami sveikatinimo projekto veiklas birželio 8 d. organizavome susitikimą su mūsų seniūnijos aktyviais žmonėmis, kurie kalbėjo apie tai, kaip visur suspėti. 

 5-6 kl. mokiniams apie savo dienotvarkę, vykdomas veiklas, dalyvavimą įvairiuose olimpiadose, konkursuose, mokymąsi kalbėjo gimnazijos prezidentė Neringa Lušaitė ir jos komandos narė Solveiga Petraitytė. Labai įdomiai apie tai, kaip planuoja savo dieną ir darbus pasakojo gimnazijos tarybos pirmininkė Lina Radžienė, kuri akcentavo keletą dalykų, kurių turėjo atsisakyti, kad visur suspėtų. Ji paminėjo taip visų pamėgtus televizorių, kompiuterį, telefoną ir pabrėžė, kad viskuo naudojasi tik tada, kai to būtinai reikia.

 Su vyresniaisiais mokiniais bendravo Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis, verslininkas Vaclovas Šimaitis, kultūrinių renginių organizatorė Lina Andrulienė, gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė. Taip pat atskubėjo ir Lina Radžienė. Visi dalyviai akcentavo, kad norint daug ką nuveikti ir visur suspėti, reikia visus darbus susiplanuoti ir laiku atlikti. Šiandieniniame gyvenime reikia ne tik mąstančių, darbščių, sąžiningų, veiklių, bet ir gebančių planuoti veiklas, savo darbotvarkę, kad žmogus jaustų gyvenimo pilnatvę. 

 Pabaigoje svečiai palinkėjo mokiniams siekti savo užsibrėžtų tikslų, mokytis saviugdos. 

 

Elena Vaitkuvienė, renginio organizatorė

 

Papildoma informacija