„Kūrybinės partnerystės“ tęsiasi

„Kūrybinės partnerystės“ tęsiasi

 

         „Kūrybinės partnerystės“ – tai mokykloms skirta programa, kurios tikslas – skatinti mokyklų ir kūrėjų bendradarbiavimą siekiant ugdyti kūrybingą ir kritiškai mąstantį šiuolaikinį žmogų. 

         Projektas „Kūrybinės partnerystės“ vykdomas nacionaliniu mastu LR švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, iš dalies remiamas Europos socialinio fondo. Projektą įgyvendina Ugdymo plėtotės centras. 

         Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinė mokykla 2011-2012 mokslo metais dalyvavo „Kūrybinių partnerysčių“ projekto „Tyrinėjančių mokyklų“ programoje. Pasibaigus programos laikui, mokyklos komanda teikė paraišką dalyvauti kitame „Kūrybinių partnerysčių“ programos etape.

         2012 m rugsėjo 27 d. Valdymo grupės sprendimu mokykla buvo atrinkta ir  kviečiama prisijungti prie „Pokyčių mokyklų“ programos, kurioje visa mokyklos bendruomenė kartu su kūrėjais tyrinės, ieškos, įtvirtins kūrybiškumą kasdieniame mokyklos gyvenime.

         2012 m. spalio 11 d. mokyklos direktorė Irena Jankevičienė ir kuruojanti mokytoja Irena Griškienė dalyvavo „Pokyčių mokyklų“ tinklo susitikime Vilniuje. „Kūrybinių partnerysčių“ projekto vadovė Milda Laužikaitė pristatė „Pokyčių mokyklų“ programą, patirtimi dalijosi kūrybiško mokymosi ekspertai iš užsienio - „Kūrybinių partnerysčių“ programą sukūrusios ir sėkmingai Jungtinėje Karalystėje įgyvendinusios  visuomeninės organizacijos „Kūrybiškumas, Kultūra ir Švietimas“ CCE („Creativity, Culture, Education“) direktorius Paul Collard bei CCE veiklos plėtros direktorė Diane Fisher-Naylor.

 

        Mokykloje jau įvyko pirmasis susitikimas su kūrybos agente Daiva Nazaroviene.  Susitikimo metu 6-8 klasių mokiniai pristatė agentei savo mokyklą, atliko įvairias užduotis. 

 

Papildoma informacija