Septintos klasės mokinių ekskursija į Kauną

Septintos klasės mokinių ekskursija į Kauną

 Pasibaigus mokslo metams vykome į pažintinę kultūrinę ekskursiją į Kauną. Pirmiausia apsilankėme batutų parke „Jump space“ . Čia šokinėjome ant batutų, nardėme į kempines ir  tikrinome savo pusiausvyrą kovodami vienas su kitu. 

 Iš batutų parko vykome į  M. K. Čiurlionio dailės galeriją. Čia mums buvo parengta  įdomi edukacinė programa. Pirmiausia gidė mus supažindino su M. K. Čiurlionio kūryba. Pamatėme daug įdomių ir vertingų dailininko darbų. Bandėme juose surasti pasislėpusius simbolius. Apžiūrėję parodą patys kūrėme paveikslus. Juos galėsite pamatyti gimnazijoje surengtoje parodoje. Be to klausėmės ir M. K. Čiurlionio muzikos.

 Lauksime kitų mokslo metų pabaigos, kad vėl galėtume drauge išvykti, pabendrauti, pamatyti įdomių dalykų.

Livija Sungailaitė, 7 klasės mokinė

Papildoma informacija