Integruotos pamokos Jūkainiuose

Integruotos pamokos Jūkainiuose

 Birželio 13 dieną linksmas būrelis 5, 6 ir 8-os klasės mokinių, lydimų anglų kalbos mokytojų R. Mėlinienės ir R. Danauskienės, tikybos mokytojos V. Greičienės, fizikos mokytojos D. Venckuvienės ir kūno kultūros mokytojo S. Radčenko, leidomės į nuotykį-kelionę į Jūkainius. Čia vykdėme tyriminę veiklą, kurios metu mokiniai turėjo galimybę integruoti įvairių dalykų žinias, gebėjimus ir kompetencijas, taikyti jas praktiškai. Vaikščiodami pažintiniais takais, apžiūrėjome skulptūras, susipažinome su augalija, gėrėjomės nuostabia gamta, aptarėme gamtinius-fizikinius reiškinius, prisiminėme senovės lietuvių tikėjimą bei papročius, mokėmės angliškų pavadinimų ir frazių. Mokiniams buvo skirtos konkrečios kiekvieno dalyko užduotys, tad jie stengėsi įsiminti kuo daugiau informacijos, kurią vėliau kūrybingai pagal nurodytus kriterijus pateikė pristatydami skirtas užduotis. Nepamiršome ir pramogų – didelio azarto sulaukė tarpklasinės kvadrato varžybos ir rungtys vandenyje.

 Išvyka į Jūkainių rekreacinį parką buvo nuostabi proga ugdytis įvairias kompetencijas netradicinėje aplinkoje gilinant kelių dalykų žinias ir kaupiant patirtis.

 

 Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Reda Mėlinienė ir  mokytoja metodininkė Rasa Danauskienė

 

Papildoma informacija