Užbaigėme mokslo metus

 Užbaigėme mokslo metus

 Mūsų gimnazijoje jau tapo tradicija pagerbti ne tik abiturientus, bet iškilmingiau atsisveikinti ir su II gimn. klasės mokiniais, nes ne visi sugrįš į III gimn. klasę. Tokią šventę paprastai organizuoja jaunesnieji jų draugai – devintokai. 

 Šiemet šios šventės tema – „10 sekundžių šlovės“, todėl dešimtokams buvo pateikiama 10 įvairiausių užduočių: sušokti „Sirtakio“, „Gulbių ežero“, „Letkio“  fragmentus, kurti, dainuoti. Žinoma, už išradingumą, kūrybingumą, drąsą jie gavo ne tik mūsų, organizatorių, 10 pagyrimų, l0 linkėjimų, bet buvo pagirti bei apdovanoti gimnazijos ir kitomis padėkomis už mokymąsi, dalyvavimą įvairiose varžybose, konkursuose. Mažiesiems abiturientams teisingo pasirinkimo, gerų atostogų linkėjo ne tik gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, pirmoji mokytoja Milda Grinevičienė, jų klasės vadovė Marytė Karpienė, bet ir šmaikštūs vedėjai. Įteikdami atminimo dovanėles – žydinčius medžius - linkėjome jiems būti stipriems kaip akmuo, naudingiems kaip medis, gražiems kaip žiedas. Mokytojams padėkojome už jų kantrybę, pasiaukojimą, palinkėjome gerai pailsėti, kad rudenį vėl susitiktume prasmingam darbui, ir įteikėme po laukinių gėlių puokštelę, į kurią sudėjome savo padėką ir meilę. Mokslo metus užbaigėme gimnazijos kieme, kur vėliavą nuleido aktyvistės – mokinių prezidentė Neringa Lušaitė ir jos komandos narė Solveiga Petraitytė. 

 Baigėsi dar vieneri mokslo metai, kurie mums, nemakštiškiams, buvo turtingi, nes iškovota nemažai prizinių vietų olimpiadose, varžybose, konkursuose. Patyrėme daug gražių akimirkų, galėjome atrasti save, realizuoti svajones. Džiaugiamės savimi ir savo gimnazija.

 Prasmingos, sveikos ir gražios visiems vasaros!

Gintarė Navickaitė, Ia gimn. klasės mokinė

 

Papildoma informacija