Integruota pamoka netradicinėje aplinkoje

Integruota pamoka netradicinėje aplinkoje

 

 Prasidėjus sveikatinimo projektui ,,Sveikas ir laimingas“ renginiai sekė vienas paskui kitą, todėl ir birželio 5 dieną su šeštos klasės mokiniais netradicinėje aplinkoje organizavome integruotą gamtos (mokytoja Violeta Jaškauskienė) ir lietuvių kalbos (mokytoja Elena Vaitkuvienė) pamoką tema ,,Taip gydėsi mūsų senoliai“. 

 Smagu buvo vaikščioti kvapiais Nemakščių pušyno takeliais ir rinkti žydinčius žolynus. Patyrėme daug ieškojimo ir atradimo džiaugsmo. Surinktas vaistažoles parsinešę į klasę rūšiavome, skirstėme ir atrinkę pačias tinkamiausias ruošėme herbariumą. Džiovinome žoleles visą savaitę, o per tą laiką surinkome informaciją, kam ta ar kita žolelė tinka, kokias ligas ji gydo, ir viską gražiai apipavidalinę išleidome informatyvų stendą ,,Taip gydėsi mūsų senoliai“.

 Tokios pamokos ne tik aktyvina, suteikia žinių, bet dar labiau suartina su gamta.

Violeta Jaškauskienė, biologijos – gamtos mokytoja

Papildoma informacija