5-8 ir III gimn. klasių mokslo metų užbaigimo šventė

5-8 ir III gimn. klasių mokslo metų užbaigimo šventė

 Birželio 15 dieną septintos klasės mokiniai ir klasės vadovė organizavo 5-8 ir III gimn. klasių mokslo metų užbaigimo šventę „ Atostogos atrakcionų parke“.

 Pirmiausia direktorės pavaduotoja I. Griškienė perskaitė pedagogų tarybos posėdžio protokolą ir visi sužinojome, kad esame perkelti į aukštesnę klasę. Tad ir šventė tapo linksmesnė! Padėkojome mokytojams, padovanodami gėlių už šiuos metus!

 Per šią šventę vaidinome, šokome valsą, dainavome, deklamavome eiles. Kiekviena klasė  pristatė per visus mokslo metus atliktas veiklas. Šeštokai vaidino „Robotą ir peteliškę“. Klasėms pristačius veiklas, jų atstovams  buvo pateiktos užduotys, su kuriomis susidorojo gana puikiai. Nugalėtojus apdovanojome prizais! 

 Pasibaigus programai gimnazijos direktorė I. Jankevičienė padėkomis apdovanojo už pasiekimus ir palinkėjo geros ir saugios vasaros. 

Gustė Denepaitė, 7 klasės mokinė

 

Papildoma informacija