Gimnazistų krikštynos

Gimnazistų krikštynos

 Jau tapo tradicija rudenį priimti į gimnazistų būrį devintokus, todėl mes, II gimn. klasės mokiniai, surengėme jiems „krikštynas“.

 Devintokams nedavėme ramybės jau po dviejų pamokų: atėmę kuprines, jų visą turtą sudėjom į maišelius, pažymėjom tradiciniu ženklu. Po trijų pamokų aprengėm „krikšto rūbeliais“, suteikėm naujus vardus. Dar aplankėme ir atnešėme lauktuvių per klasės valandėlę. Paprašėm, kad jų auklėtoja Jovita Radčenkienė pamaitintų skania obuoliene. Žinoma, jie iš pradžių atsargiai ragavo tą košę, bet mes dar buvom geručiai... 

 Toliau popietė vyko prie gimnazijos: supakavom juos, pagirdėm pienu ir nusivedėm į pušyną, kur jų laukė tikri išbandymai: ėjimas per kliūtis, kopimas į aukštą skardį, postų, kuriuose laukė ne itin malonios užduotys, lankymas. Po to pakvietėm sušokti „Laurenciją“. O po priesaikos susiradę kuprines jau visi galėjo atsikvėpti: vieni po pastangų sudominti ir „pakrikštyti“ jaunesniuosius draugus, kiti įveikę visas kliūtis. 

 Džiaugėmės, kad I gimn. klasės mokiniai šauniai laikėsi, atliko visas užduotis, kad šilta rudens saulutė negailėjo šilumos, kad visų nuotaika buvo puiki. Džiaugiamės ir savo klase, nes dar kartą išryškėjo daugelio bendraklasių iniciatyvos, aktyvumas, pastangos. Tokie renginiai mus visus dar labiau suartino.

Bernadeta Balšaitytė, II gimn. kl. mokinė

 

Papildoma informacija