Judriosios pertraukos

Judriosios pertraukos
 
 Kai mūsų gimnaziją aplanko svečiai, stebisi, jog pertraukų metu dauguma mokinių yra lauke, kur prasmingai praleidžia laisvas minutes. Mes tuo labai džiaugiamės ir dar labiau skatiname mokinius kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.


 Kadangi mūsų sveikatinimo projekto „Sveikas ir laimingas“ veiklos nukreiptos į judėjimą, sveiką gyvenseną, kad būtumėme laimingi, todėl šią savaitę dar labiau paskatinom mokinius pajudėti. Per ilgąsias pertraukas mokiniai vaikščiojo stadione, žaidė įvairius žaidimus su kamuoliu, o patys mažiausi stiprino rankas ir kojas laipiodami savo žaidimų aikštelėje. Gera žiūrėti, kad šalia gimnazisto eina ir mažesni mokinukai, kad bendraklasiai neskubėdami vaikšto ir kalbasi, maloniai bendrauja, kad tarp jų yra ir mokytojų. 
 
 Manome, kad tokios judrios pertraukos labai svarbios jaunam organizmui ir suteikia mokiniams nemažai džiaugsmo. 
Elena Vaitkuvienė, projekto vykdytoja
 

Papildoma informacija