Nuostabios akimirkos Šiluvoje

Nuostabios akimirkos Šiluvoje

 

 Rugsėjo 13 d. mes, septintokai, su tikybos mokytoja Vida Greičiene ir muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitiene vykome į gražiąją Šiluvą. Iš šios kelionės parsivežėme nuostabių įspūdžių.

 Mūsų kelionės tikslas buvo aplankyti garsiąją Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčią ir dalyvauti šv. Mišiose. Man labiausiai įstrigo tos akimirkos, kai visi kartu meldėmės ir giedojom įvairias giesmes. Po šv. Mišių bendrai pietavome: dalijomės maistu, arbata. Labiausiai sudomino sutiktas buvęs mūsų gimnazijos mokinys, kuris ruošiasi tapti kunigu. Jis maloniai pabendravo su mumis, pažadėjo aplankyti gimnaziją. Turėdami laiko dar pavaikščiojom po šventiškai nusiteikusią Šiluvą, pasigrožėjom  įvairiais parduodamais dirbiniais. 

 Mes labai džiaugiamės tokia netradicine diena ir už tai dėkojame ne tik mus lydėjusioms mokytojoms, bet ir vairuotojui bei gerbiamai direktorei, kuri noriai pritaria tokioms išvykoms.

 

Gustė Masiulytė, 7 kl. mokinė 

 

Papildoma informacija