Nuotaikingas žygis

Nuotaikingas žygis

 

 Vykdydami sveikatinimo projekto „Sveikas ir laimingas“ programą bei įsijungdami į Judriosios savaitės veiklas penktadienį, rugsėjo 21 d., 5-8 kl. bei I-IV gimn. klasių mokiniai ėjo į Nemakščių pušyną.

 Kūno kultūros mokytojas Saulius Radčenko bei keletas abiturientų vedė visus numatyta trasa per pušyną. Kadangi dar visus lepino puikus oras, tai buvo smagu pasivaikščioti gražiais rudeninio pušyno takeliais, palaipioti į kalnelius, leistis nuo kalvelių ir kvėpuoti grynu pušų oru. Nuėję į didesnę aikštelę sustojome į draugišką raštą, nes kiekviena klasės turėjo parengusi po judrų žaidimą arba mankštos pratimą. Labiausiai visiems patiko aštuntokų žaidimas „Grybų raut“. Smagiausia buvo ilgu tuneliu vestis pasirinktą draugą. Visi taip susidomėjo, kad abejingų beveik neliko. Nors ir pavargę, bet geros nuotaikos grįžome į gimnaziją. 

 Tokie renginiai ne tik skatina aktyvų poilsį, stiprina sveikatą, bet ir sutelkia bendruomenę.

 

Elena Vaitkuvienė, projekto vykdytoja

 

Papildoma informacija