Sporto ir sveikos gyvensenos diena

Sporto ir sveikos gyvensenos diena

 Rugsėjo 20 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinukai ugdymo veiklą pradėjo netradiciškai, vyko sporto ir sveikos gyvensenos dienos renginiai. Jų tikslas – skatinti vaikus domėtis sveika gyvensena, saugoti ir stiprinti sveikatą jiems priimtinais būdais ir priemonėmis, siekiant veiklų tęstinumo šeimose. 

 Kalbėjomės ne tik apie sveiką gyvenseną, bet atlikome ir kūrybinius darbus, kūrėme plakatus tema „Esu sveikas, nes judrus“. Išėjome į lauką, ir nusiprausę krintančia nuo medžių rasa, dalyvavome akcijoje „Apibėk mokyklą". O tada, mamyčių lydimi, ryškiaspalves liemenes mūvėdami, patraukėme į žygį! 1-2 klasių mokiniai iškeliavo į pušyną. Ten žaidė, sportavo, apie miško naudą kalbėjo, paslėptą lobį rado. 3-4 klasių mokiniai aplankė Z. ir A. Šalčių sodybą, šeimininkų buvo sveikuoliškai pavaišinti, pačių traukiamu vežimu pavėžinti. Plačiau susipažino su avininkyste, pasigrožėjo Ežeriuku. 

 

 Po žygio vyko dienos veiklų apibendrinimas, nuotraukų konkurso „Mano šeimos sportiška vasara“ nugalėtojų apdovanojimas. Sveikiname nugalėtojus: Eglę, Barborą ir Tajų. Dėkojame visiems dalyviams. Nuoširdus ačiū prisidėjusiems prie įvairių veiklų. 

 Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Diana Gliaudienė

 

Papildoma informacija