Susitikimas po penkerių metų

Susitikimas po penkerių metų

 Mokyklą baigti skuba turbūt visi. Abiturientams atrodo, kad pagaliau jie taps savarankiški, rinksis tai, kas jiems patinka, ir gyvenimas bus rožėmis klotas... Ir tik praėjus šiek tiek laiko ne vienas pradeda suvokti, jog mokykloje praleisti metai buvo vieni gražiausių, o užsimezgusios draugystės tvirtos. Tuomet atsiranda noras nors vienai dienai susigrąžinti prisiminimus, susitikti su buvusiais klasės draugais ir sužinoti, ką kiekvienam iš bendraklasių padovanojo likimas.

 Rugsėjo 22 dieną iš įvairių Lietuvos ir užsienio šalių kampelių į gimnaziją po penkerių metų grįžo 14 58 laidos mokinių. Susirinkę buvusioje klasėje ir iš naujo „prisijaukinę“ savo suolus, buvę mokiniai smalsiai apžiūrinėjo pasikeitusias aplinkas, ištyrinėjo nuotraukų galerijas ir džiaugėsi atpažinę save. Visų akys švytėjo, emocijos ir prisiminimai liejosi kaip iš gausybės rago. Gera buvo stebėti, kaip susidomėję jie klausėsi vienas kito pasakojimų ir iki ašarų kvatojo prisiminę mokyklinių metų išdaigas.

 Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, jog mano gyvenime buvo ir yra tokie šilti, atidūs, norintys bendrauti ir palaikyti ryšius žmonės, kad jiems gera grįžti į savo mokyklą.

58 laidos klasės vadovė Marytė Karpienė

 

 

Papildoma informacija