Pamoka mokytojams

Pamoka mokytojams

 

 Prieš prasidedant mokslo metams gimnazijos IT mokytojos kartu su matematikos mokytoja Audra Jociene pakvietėme kolegas į tradicinę informacinių technologijų pamokėlę. Šį kartą pasiūlėme pasidalinti patirtimi, kaip būtų galima panaudoti testavimo programą „Kahoot" pamokoje. 

 Susirinko 12 mokytojų – vieni jau dirbantys su šia programa, kiti – dar nebandę. Pamokėlės metu mokytojai, naudodami savo telefonus, planšetes ar klasės kompiuterius, susikūrė savo paskyrą programoje, mokėsi rasti ir naudotis kitų mokytojų paruoštais testais. Aiškinosi, kaip galima juos pateikti mokiniams, kaip peržiūrėti rezultatus. Mokėsi kurti ir tinkamai išsaugoti savo testą.

 Džiaugiamės kolegų noru įvairinti pamokas naudojant ne tik kompiuterius, bet ir telefonus bei planšetes.

Mokytojos Genovaitė Jankauskaitė, Audra Jocienė, Daiga Milkintienė

 

Papildoma informacija