Mokyklų bendruomenių susitikimas

Mokyklų bendruomenių susitikimas

    Spalio 26 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos komanda dalyvavo Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinėje mokykloje vykusiame  susitikime ,,Jaunimo bendradarbiavimo formos".  Mokyklos direktorė Irena Jankevičienė pristatė mokyklą, jaunimo organizacijų veiklą.  Aštuntos klasės mokiniai, vadovaujami šokių mokytojos Mildos Bertulytės, visus džiugino nuotaikingais šokiais.  Iš viso susitikime dalyvavo aštuonių mokyklų komandos: Radviliškio rajono Alksniupių, Aukštelkų, Pakalniškių, Pociūnėlių ir Šaukoto pagrindinių mokyklų bei Raseinių rajono Martyno Mažvydo ir Panevėžio rajono Smilgių vidurinių mokyklų. Kiekvienos mokyklos komandą sudarė mokiniai, mokytojai ir mokyklų direktoriai. 

 

        Vėliau mokiniams vyko vakaronė, diskoteka, žaidimai, vaišės. Mokytojai dalinosi gerąja patirtimi apie jaunimo bendradarbiavimą, pilietinį ir tautinį auklėjimą, pristatė savo mokyklas.

 

Papildoma informacija