Mamyčių pamokėlė trečiokams

Mamyčių pamokėlė trečiokams

 Artėjant ramybės, susikaupimo bei Advento laikotarpiui visi norime būti atitinkamai paruoštoje, išpuoštoje aplinkoje. Todėl trečiokų mamos nutarė padėti vaikams papuošti klasę. Ir štai penktadienį sulaukėme svečių. Mamos atsinešė reikalingas priemones – šieno, siūlų, klijavimo priemonių, džiovintų vaisių, kankorėžių ir daug visokių įdomių papuošimų. 

 Aplink paruoštą darbui stalą susispietę vaikai su nekantrumu laukė: kas čia bus? Po įžanginio pasakojimo apie Advento prasmę, apie tai, kaip jo laukdavo ir kuo puošdavo namus bei eglutes senovėje, visi kibo į darbą. Kas vyniojo siūlu šieno sruogą ir darė vainiką, kas spaudė į gniužulą, kad gautųsi burbulas, klijavo papuošimus. Visi labai nuoširdžiai ir kūrybiškai, vis pasitardami, dirbo. Savo sukurtais žaisliukais trečiokai papuošė klasę ir eglutę, o adventinis vainikas užėmė garbingiausią klasės vietą. 

 Toks bendras pasiruošimas šventėms, bendras tikslas ir šiltas bendravimas labai suartina vaikus su tėvais ir mokytoja. Blizgančios džiaugsmu vaikų akys parodo, kiek laimės jie patyrė. Nuoširdžiausiai dėkoju už tokią įdomią ir kūrybišką pamoką mamoms Raimondai, Agnei, Aušrai ir Laimai. Dėkojame ir kitoms mamoms, kurios pačios negalėjo dalyvauti, bet prisidėjo įvairiomis priemonėmis.

 

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Papildoma informacija