Fotokonkursas - paroda „SVEIKAS, nes sportuoju“

 Fotokonkursas - paroda „SVEIKAS, nes sportuoju“

 

 Vykdydami sveikatinimo projekto „Sveikas ir laimingas” veiklas, spalio-lapkričio mėn. organizavome konkursą - parodą „SVEIKAS, nes sportuoju“.

 Fotokonkurse dalyvavo 5-8 kl. ir I-II gimn. kl. mokiniai. Laikydamiesi konkurso nuostatų mokiniai kuo išradingiau fotografavo, kaip jie laisvalaikiu sportuoja įvairiose vietose. Kokių tik nuotraukų nebuvo: ir ant arklio jodinėjo, ir su paspirtuku klasės vadovė lenktyniavo su savo auklėtiniais, ir visokių gimnastikos elementų sugalvojo, ir įdomiausius pratimus atliko... Vienas iš reikalavimų buvo masiškumas, todėl komisija kreipė dėmesį, kiek klasės mokinių dalyvauja tokioje veikloje. Taip pat kreiptas dėmesys į originalumą, išradingumą. Klasės atsiuntė po 5-6 nuotraukas, todėl organizavome jų parodą. Komisija turėjo laiko atidžiai apžiūrėti nuotraukas ir išrinkti nugalėtojus. Iš 5-7 klasių nugalėjo šeštokai, o iš 8 kl. bei I-II gimn. klasių - II klasės gimnazistai. Buvo renkamos ir originaliausios nuotraukos, kuriose atsispindėjo individualūs mokinių gebėjimai, tad iš kiekvienos klasės projekto lėšomis įsigytomis dovanėlėmis buvo apdovanota po vieną mokinį. 

 Fotokonkursas pavyko: mokiniai vėl pasirodė kūrybingi, sveikai praleido laisvalaikį, o stendas puošia mūsų gimnazijos koridorių. 

Solveiga Petraitytė, II gimn. kl. mokinė

 

Papildoma informacija